LOGIN
Click Online Admission 2021-22
Home
About Us
School Profile
Vision & Mission
Chairman Message
Vice - Chairman Message
Principal Message
Dean Message
Academics
Academic Curriculum
Kindergarten
Junior Wing
Senior Wing
Online Classes
E-Book
Admission
Admission Criteria
Online Registration Form
Fee Structure
Mandatory Disclosure
Annual Report
POCSO committee
Students Detail
Teacher detail
library detail
Prospectus 2021-22
Facilities
Class Rooms
Library
Computer Labs
Laboratories
Art and Craft Room
Music and Dance Room
Sports
Transportation
Gallery
Photo Gallery
Video Gallery
Media Gallery
Contact Us
Contact Address
Achievements
Academic
XII RESULT 2020
X RESULT 2020
XII RESULT 2019
X RESULT 2019
IIT Selection
VVM
CA FOUNDATION
NTSE
NDA
NEET
CPT
ICAI
AIIMS
CLAT
UPSC Selections
IESO
CBSE TOPPERS
Sports
PRMO
KVPY
academics
Menu
Home
About Us
Academics
Admission
Facilities
Gallery
Contact Us
Achievements
About Us
School Profile
Vision & Mission
Chairman Message
Vice - Chairman Message
Principal Message
Dean Message
Academics
Academic Curriculum
Kindergarten
Junior Wing
Senior Wing
Online Classes
E-Book
Admission
Admission Criteria
Online Registration Form
Fee Structure
Mandatory Disclosure
Prospectus 2021-22
Facilities
Class Rooms
Library
Computer Labs
Laboratories
Art and Craft Room
Music and Dance Room
Sports
Transportation
Gallery
Photo Gallery
Video Gallery
Media Gallery
Contact Us
Contact Address
Achievements
Academic
IIT Selection
VVM
CA FOUNDATION
NTSE
NDA
NEET
CPT
ICAI
AIIMS
CLAT
UPSC Selections
IESO
CBSE TOPPERS
Sports
PRMO
KVPY
academics
Mandatory Disclosure
Annual Report
POCSO committee
Students Detail
Teacher detail
library detail
Academic
XII RESULT 2020
X RESULT 2020
XII RESULT 2019
X RESULT 2019
NTSE
Home
Achievements
NTSE
NTSE STAGE-II(2019)
TANNU
IKLEEN KAUR
SHIWANI
ANKIT YADAV
AYUSH DAHIYA
Deepanshu
Deepanshu
ISHA CHAUHAN
MUSKAN
NAVEEN
POONAM
RIYA YADAV
YOGENDER
ANJALI
KARTIK
SAURABH
ADITYA
ANCHAL
ANSHUL
BHUPENDER
DEVENDER
JINAL
SUBHAM
BAVISHYA
NTSE STAGE-1 2019
TANISHKA
1st RANK IN HARYANA
ARUN
1st RANK(CAT.) IN HARYANA
ARYAN
2nd RANK(CAT.) IN HARYANA
PRIYANKA
2nd RANK (CAT.)IN HARYANA
Abhinav
3RD RANK(CAT.) IN HARYANA
AKHIL
Aman
ANJALI
ARVIND
ASHISH
ASHUTOSH
BHUMIKA
CHARCHIT
CHHAVI
GARVIT
HAPPY
ISHA
KUNAL
LAKSHAY
MOHIT
NEHA
NISHANT
NYASHU
PRAKSHIT
SAHIL
SANDHYA
SANKLAP
SUBHAM
SUMIT
Sushant
TARUN
UTKARSTH
NTSE STAGE-II(2018)
KRISHI
GAWAKSHA
NEHA
USHA
NTSE STAGE-II(2017)
AKSHIKA
DEEPANSHU
DHEERAJ
GAURAV
GAURAV
TEJAS
TUSHAR
Powered by shauryasoft.com